.

.

Јткарпу Обични Панталони Памучни Ленени Панталони Жени Лабави Широки Панталони За Нозе

Јткарпу Обични Панталони Памучни Ленени Панталони Жени Лабави Широки Панталони За Нозе

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : XL Биста : 96cm/37.80" Колк : 106cm/41.73" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 61cm/24.02" Должина На Дното : 75cm/29.53" Големина : XXL Биста : 102cm/40.16" Колк : 110cm/43.31" рамо : 42СМ/16,54" ракав : 19см/7,48" должина : 62см/24,41" должина на дното : 76см/29,92" големина : хххл биста : 108см/42,52" колк : 114см/44,88" РАМО : 44см/17,32" ракав : 20см/7,87" должина : 63см/24.80" должина на дното : 77см/30.31" големина : ххххл биста : 114см/44.88" колк : 118см/46.46" рамо : 45см/17.72" ракав : 21см/8.27" ДОЛЖИНА : 64СМ/25.20" должина на дното : 78см/30.71" женски краток летен КАРДИГАН со ракави врвен женски лабав средовечен постар костум кошула памук и лен две парчињакарактеристики : уникатни карактеристики : женски летен дводелен комплет/Кружен Врат/исклучителен принт/еластични панталони за Половината/слободно време едноставен и елегантен стил/Погоден за сите сезони удобни материјали : двата стила на стилски и ЛАБАВИ се ИЗРАБОТЕНИ од Висококвалитетни ткаенини, што ви носи мазна И Мека Облека, мазна, удобна облека слична на свила. Лесната ткаена ткаенина со вертикални набори може да го подобри висењето на летото Директориум : Г-ѓа Прекар Дводелна Големина : XL, 2xl, 3 XL, 4 XL Модерен дизајн : лесен за кошула, исечени панталони со широки нозе, еластичен струк од двете страни, што ви носи удобно и носено искуство. Уникатните вертикални набори прават да изгледате потенок. Вечно вклопување и еднобојна целокупна Облека и прилики : Печатените врвови и панталони можат лесно да се комбинираат со капи, сандали или ѓердани. Ова е исто така добар избор за бизнис, свадбени гости, собири, одмори, фотографија, плажи, одмори, патувања, Средовечни И постари луѓе' Летен Кардиган Со Кратки Ракави Врвен Женски Лабав Средовечен Постар Костум Кошула Памук И Лен Две Парчињаматеријал : памучна боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 197gpackage големина : 30x25x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Големинауреди рамењерамна должина задници Length XL96cm/37.80"106cm/41.73"40cm/15.75"18cm/7.09"61cm/24.02"75cm/29.53"XXL102cm/40.16"110cm/43.31"42cm/16.54"19cm/7.48"62cm/24.41"76cm/29.92"XXXL108cm/42.52"114cm/44.88"44cm/17.32"20cm/7.87"63cm/24.80"77cm/30.31"XXXXL114cm/44.88"118cm/46.46"45cm/17.72"21cm/8.27"64cm/25.20"78cm/30.71"Size : XLBust : 96cm/37.80"Hip : 106cm/41.73"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 18cm/7.09"Length : 61cm/24.02"Дното Length : 75cm/29.53"Size : XXLBust : 102cm/40.16"Hip : 110cm/43.31"Shoulder : 42cm/16.54"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 62cm/24.41"Дното Length : 76cm/29.92"Size : XXXLBust : 108cm/42.52"Hip : 114cm/44.88"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 63cm/24.80"Дното Length : 77cm/30.31"Size : XXXXLBust : 114cm/44.88"Hip : 118cm/46.46"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 64cm/25.20"Должина На Дното : 78см/30.71".Одлично чувство за, дише, супер меко.Лесната ткаенина погодна за кожата ве одржува удобно, совршена за летна топла и влажна клима. Панталоните се дизајнирани имајќи ја предвид удобноста. Ткаенината дише, осигурувајќи дека ќе останете ладни и удобни дури и за време на топло време. `+Стил панталони за улична облека за жени, одлични за со блуза, резервоар, кроп топ, кошула, џемпер, елек за џемпер, кардиган, чизми со високи потпетици, патики итн. за пролет, лето, fall и зима. ①Прилика е Погодна За Носење Во Многу Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Домот, Излегувањето, Одморот, Работата, Викендот, Одморот, Секојдневниот Живот, Состаноците, Прошетката по Вечерата, Пикникот и Секое Време Во Пролет, Лето, Fall и Рана Зима. Можете Да Ги Носите како пижами . ●Нега На облека + Миење Раце Или Машинско Перење во ладна вода, нежен циклус. Закачете се да се исуши за да избегнете намалување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата