.

.

Линија за гориво Поставена За Fuxtec Fx-Lb Lb Lbs 133t Spl450N Лист Вентилатор Резервни Делови

Линија за гориво Поставена За Fuxtec Fx-Lb Lb Lbs 133t Spl450N Лист Вентилатор Резервни Делови

DEN 133.12

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : *Лесна инсталација и издржлива*совршена замена на резервниот пазар*Погоден За Fuxtec FX-LB 1.0 FX-LB 126 FX-LB LBS126 SPL450 N FX - LB 133t лист дувалка лист вакуумпакаж Вклучува : 2 x црево за гориво филтер за гориво сет2 x прајмер пумпи1 x гумени grommet Note : 1.Ве молиме дозволете 0,5-1 инчна разлика поради рачно мерење.(1 инч=2,54 см)2. Нема инструкции вклучени во овој комплет.Ако сакате да знаете како да го користите или инсталирате,ве молиме контактирајте не преку е-Пошта.Ние ќе обезбедиме помош колку што е можно повеќе. Линија за гориво Поставена За Fuxtec Fx-Lb Lb126 Lbs126 133 T Spl450 N Лист Вентилатор Резервни Делови. Висококвалитетен производ, секој процес е строго имплементиран во согласност со стандардите на процесот. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични.Долг работен век. Вашето задоволство е нашата најголема желба, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме сеопфатни услуги пред продажба и по продажбата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата