.

.

Велцторм Маро Прилагодено Десктоп Бело

Велцторм Маро Прилагодено Десктоп Бело

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Велцторм Форма/Стил : Десктопмодел Бр : Велз0027процесор : 5-Ти ГЕНЕРАЛ AMD Ryzen 7 5800 X 3.80 GHz Процесор (до 4.7 GHz, 32mb Кеш, 8-Јадра, 16-Теми, 8 Перформанси-јадра)Меморија : 16gb DDR4 DIMMGraphics : Radeon RX 6700 XT, 12 GB gddr6, Directx 12 Ultimate, Amd Freesync, Radeon Anti-Lag [графичката картичка Прикажана ОВДЕ Е само за Повикување]СКЛАДИРАЊЕ : 1 TB pcie Ssd (диск со цврста состојба) + 6tb hdd (Хард Диск)Оперативен Систем : Windows 10 Home-64display : Без ПОВРЗУВАЊЕ на екранот : 802.11 N Wifi, ETHERNET LAN (RJ-45)ПОРТИ/слотови : , Usb 3.0 Тип-А, 2 Usb 3.2 Gen1, 4 Usb 2.0, 1 Hdmi, Usb 3.2 Тип-C gen1, БЕЗ ОПТИЧКИ диск, 1 x Микрофон приклучок, 1 x Слушалки Jackinput/Излез : Нема Веб Камера, Батерија : 750w Напојување, други карактеристики rgb ОСВЕТЛУВАЊЕ 240mm Aio Течен Процесор Кулер, БОЈА : ВАЈТВАЈТ : 18.85 Lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 Година Производителот Гаранција Од Michaelelectronics2 (ПРОФЕСИОНАЛНО Надградени ОД MICHAELELECTRONICS2) amd ryzen 7 5800x 8-Јадрен Процесор. Радеон РХ 6700 XT Графика. 1 TB PCIe NVMe SSD + 6 TB HDD. 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Windows 10 Насловна 64bit.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата