.

.

во. Висок Притисок Правоаголни Ламинат Читање Библиотека Маса, Монтана Гранит-во

во. Висок Притисок Правоаголни Ламинат Читање Библиотека Маса, Монтана Гранит-во

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики Библиотечна Табела Со висок Притисок 29 "Табела За Висинска Библиотека 29" Ламинат Со Висок Притисок на 1 1/8" Јадро со Висока Густинаовие економични Лабораториски И Библиотечни Маси се цврсти, Со Тркалезни Челични Нозе со дијаметар Од 2 завртки во аголни приклучоци во 3 широка Челична Престилка со над 3.000 фунти сила на стегање!Врвот е Ламинат Под Висок Притисок на 1 1/8 Јадро Со Висока Густина Со Заоблени Агли За Да одговараат На Површината на нозете е истиот материјал што се користи на кујнскиот шалтер, се спротивставува На Абење, Гребнатини, Изгореници, Дамки и повеќето Хемиски Избори од 9 Врвни Бои, сите Имаат Црни Рамки И Раб На Мувла Со Безбедносни Заоблени Агли за да одговараат На Ногапластични Стапала за заштита на сите подни површини најудобна Работна Положба Додека Седите спецификации Боја : монтана гранитшапе : Правоаголна големина : 24" х 72"земја на потекло : usaweight : 93 Фунти-Sku : zx9corr4739 29 Инчи. Висок Притисок Правоаголни Ламинат Читање Библиотека Маса, Монтана Гранит-24 х 72 во.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата