.

.

Жаомеидакси Новина Роденденски Очила

Жаомеидакси Новина Роденденски Очила

DEN 458.88

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Дизајнирани Со разни симпатични цртани стилови, овие очила за сонце лесно се мешаат и се совпаѓаат со секоја облека.Очилата за сонце можат да ги заштитат вашите очи од штетни УВ зраци, совршено погодни за покрај базен, пливање, пловење, плажа и други надворешни работи places.It изработен е од висококвалитетен пластичен материјал.Должината на овој производ е 15 см, а ширината е 8 см.Овој производ е погоден за плажа, лето, девојче, момче итн.Име на ставка : Очила За Сонцематеријал : Пластика Карактеристики : Пте, пријателска За Кожата, Лесна Големина Детали : Големина : 15см х 8см/5.91" х 3.15" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 5 х Очила За Сонце овој производ е погоден за плажа, лето, девојче, момче итн. Дизајнирани со разни симпатични цртани стилови, овие очила за сонце лесно се мешаат и се совпаѓаат со секоја облека. Многу различни видови облека може да се совпаднат со овие очила за сонце дизајнирани со разни симпатични цртани стилови. Овие очила за сонце усвојуваат разни симпатични цртани стил дизајн може лесно да се совпадне со вашата облека лесно и совршено. Носењето на овие разни прекрасни очила за сонце во цртан филм се совпаѓаат со вашата стилска облека за да ве направат попривлечни и слатки во толпата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата