.

.

Мајмун Маскота Костим

Мајмун Маскота Костим

DEN 687.84

Количината на стоката
Това е достапна

Престанете со мајмуните и нарачајте ја оваа одлична маскота униформа денес! Унисекс Костимот За Маскота За Возрасни Мајмуни е одличен за училиштата кои бараат нов костум за тело за маскота или за некој што бара привлечен, смешен костим за Ноќта на Вештерките. Овој пакет се состои од комбинезон За Мајмуни, прикачени белезници, маскота за глава и навлаки за стапала. КО-МАСКОТА-МАЈМУН.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата