.

.

Mohawk Home Prismatic Emiko Black Traditional Ornatial Precification Prinited Area reg, 10'x14 ', црно

Mohawk Home Prismatic Emiko Black Traditional Ornatial Precification Prinited Area reg, 10'x14 ', црно

DEN 1663.84

Количината на стоката
Това е достапна

Под влијание на антички персиски инспирирани дизајни, килимот Емико во областа Мохавк Дом во црна боја нуди традиционален мотив на Хериз во модерна кул тонирана палета на сива, сребро и јаглен. Одликувајќи се со тркачи, распрскувачи, килими од 5x8, големи килими од 8x10 и други популарни големини. Емико е идеален за влезови, дневни соби, кујни, спални соби, области за јадење, канцеларии и многу повеќе. Повторувајте го вашиот простор со зрачна боја и оригинални уметнички дела дигитално конструирани преку кадифен платно на ексклузивниот еко -ерстранд на Mohawk Home, премиум синтетичко предиво создадено од пластични шишиња рециклирани со потрошувачи. Додека Еверстранд е познат по својата мекост, ова свиленкаста предиво нуди и супериорна јачина, отпорност на дамки, илустративна јасна боја на боја и зависна издржливост идеална за високи сообраќајни простори со деца и миленичиња. Чувајте го вашиот нов килим и тротоарите под изгледајќи го најдоброто со суштинска целата површина, подлогата за килим на Земјата, изработена од 100% рециклирани влакна и овластена зелена етикета плус од кујната на тепих; Трпезарија; Домашна канцеларија; Спална соба; Дневна соба; Гејмерска соба; Подрум; Соба за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата