.

.

Вентилатори За Полнење Usb Напојуван Мини Десктоп Вентилатор Личен Вентилатор Пренослив Мал Десктоп Тивок Вентилатор

Вентилатори За Полнење Usb Напојуван Мини Десктоп Вентилатор Личен Вентилатор Пренослив Мал Десктоп Тивок Вентилатор

DEN 95.84

Количината на стоката
Това е достапна

големина : види слика. боја : види слика. Материјал : . . Вклучуваат : . 1x вентилатор Уникатно Дизајниран Вентилатор Обезбедува Тивок, Моќен За Вашиот Дом или Канцеларија. Максималната Бучава Е Близу 40d B. Мазното Дно Го Одржува Стабилно, Не Се Движи Наоколу И Сите Вибрации Од Правење Бучава. Не Го Нарушувајте Вашиот Одмор И Работа. Вентилаторот На Батеријата Е Многу Мал. 2 ВО 1 USB Вентилатор На Батерија Малиот Вентилатор Се Напојува Со Не Батерија, Туку И USB, Тој Е Вентилатор За Полнење Значи, Секогаш Треба Да Го Имате, Можете Да го Поставите Насекаде и Каде И да Одите. Овој Мал Вентилатор може да се Полни Преку USB Порта од Вашиот Компјутер, Power Bank, USB Полнач или Други Уреди со USB Излез. Безжичен Вентилатор За Канцеларија, Училиште, Дом, Студентски Дом, Библиотека, Соба За Игри, Летни Патувања Или Спортови На Отворено Или Какви Било Активности. 3 Поставки За Брзина 1-То Светло на 2-ри Вентилатор 3-То Светло Вклучено + Вентилатор Овој USB Десктоп Вентилатор Нуди 3 Поставки кои можат да се Прилагодат според Вашите Потреби. Прилагодливите Опции За Насока На Ветерот Ви Помагаат Да Го Добиете Аголот. Пријател Подарок. Мини Вентилаторот Е Мал И Моќен! Овој Мал Вентилатор Е Направен Со Мотор Без Четки, Што Ви Дава Трајно Силно Искуство. Вентилаторот Генерира Силен Проток На Воздух. Надградениот Вентилатор За Полнење На Батеријата На Полнење Има Вградена Батерија од 500m Ah Која Поддржува До 1-2 Часа Работа. Целосно Полнење Може Да Се Користи За Време, Во Зависност Од Поставките. Училишен Прибор, Студентски Материјали, Подароци За Денот на Вљубените.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата