.

.

ИНОВАЦИИ ИНК РОХПГ Галон Хп Течен Лилјак Гуано

ИНОВАЦИИ ИНК РОХПГ Галон Хп Течен Лилјак Гуано

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Корени Органски, Галон, Хп2 Течен Лилјак Гуано, Природен Извор На Органски Фосфор, Идеален За Употреба За Време На Цветни И Плодни, Иновациите На Аурора Однесоа Генерации Градинарско Искуство И Го Дестилираа Во Уникатна, Лесна За Употреба Формула За Хобист И Професионален Градинар, Е Минимално Обработена За Да Ги Зачува Сите Придобивки И Неверојатни Синергетски Квалитети. Корени Органски, Галон, Хп2 Течен Лилјак Гуано, Природен Извор На Органски Фосфор, Идеален за Употреба За Време На Цветни И Плодни, Иновациите На Аурора Однесоа Генерации Градинарско Искуство И Го Дестилираа Во Уникатно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата