.

.

Реставриран apple iPhone Плус 128gb GSM Отклучен НА&T-Mobile Verizon Silver

Реставриран apple iPhone Плус 128gb GSM Отклучен НА&T-Mobile Verizon Silver

DEN 3679.52

Количината на стоката
Това е достапна

i Phone 7 Плус достигнува ново ниво на иновации и прецизност. Куќиштето е отпорно на прскање и вода. Копчето За Почеток е целосно реинженеринг. И со нов дизајн на унибоди кој е беспрекорен на допир, i Phone 7 Plus се чувствува неверојатно колку што изгледа. i Phone 7 Plus нема само еден сосема нов систем на камера — има два. Истата камера со широк агол ОД 12 МЕГАВАТИ што е на i Phone 7 работи со телефото камера ОД 12 МЕГАВАТИ што може да се приближи уште повеќе. Тоа значи дека можете да добиете повисок квалитет на зумирање од подалеку. И со целосно нов ефект на длабочина на поле (наскоро), портретните снимки ќе изгледаат подобро од кога било. Поздравете ја најдобрата фотографија на светот.Речиси се што доживувате со вашиот i Phone оживува на неговиот екран. Тоа е местото каде што ги гледате фотографиите, пораките, вестите и безброј други работи што го сочинуваат вашиот ден. Екранот iphone 7 Plus го користи истиот простор во боја како и индустријата за дигитално кино, така што она што го гледате ќе биде значително побрилијантно и поживописно. Затоа што сите заслужуваме малку повеќе осветленост во нашево време. i Phone 7 Plus е преполнет од најмоќниот чип досега во паметен телефон. Тоа не е само побрзо од било кој претходен i Phone — тоа е исто така поефикасно. Тоа е затоа што Чипот За Фузија А10 користи целосно нова архитектура која овозможува побрза обработка кога ви е потребна и можност да користите уште помалку енергија кога не. можете да работите со двојно поголема брзина од i Phone 6 и сепак да уживате повеќе време помеѓу полнењата. За прв пат, i Phone доаѓа со стерео звучници, испорачувајќи два пати повеќе од аудио излезот на iphone 6s и зголемен динамички опсег. Значи, без разлика дали слушате музика, гледате видеа или остварувате телефонски повици, i Phone 7 Плус ви овозможува да ја зголемите. Патот, патот нагоре. iphone 7 плус карактеристики LTE Напредно, со брзина до 450 Mbps за преземање податоци-над 50 проценти побрзо од iphone 6s и три пати побрзо од i Phone 6 и благодарение на уште повеќе LTE бендови, ќе го имате најдобриот роаминг во светот достапен на паметен телефон. Среќни патувања. i OS го оживува i Phone на неверојатно personal и моќни начини. Интерфејсот е убав и лесен за употреба. Интелигентните предлози се појавуваат токму кога ви се потребни. И напредните технологии ја штитат вашата приватност и безбедност. Откако ќе го искусите i OS, ќе разберете зошто толку многу луѓе сакаат да користат i Phone. Дисплеј : 5,5 инчи Мрежница ИПС лцд капацитивен екран на допир со стакло зајакнато Со Јони, олеофобна обвивка, Резолуција : 1080 х 1920 пиксели. Меморија : 128 GB 3 GB RAM МЕМОРИЈА. Главна Камера : ДВОЈНА - 12 ПРАТЕНИК, f/1.8, 28mm (широк), 1/3", PDAF, OIS + 12 MP, f/2.8, 56mm (телефото), 1/3, 6", AF, 2x оптички зум w/четири-ПРЕДВОДЕНА двојна тон блиц, HDR ; Селфи Камера : 7 MP, f/2.2, 32mm (стандард) w/ откривање Лице, хдр. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата