.

.

Прикриен UC4118Л - 4у Елита Л Тоно Покритие; Зајдисонце Бронза; Боја КОД 4У3; Одговара изберете: 2014-ТОЈОТА ТУНДРА

Прикриен UC4118Л - 4у Елита Л Тоно Покритие; Зајдисонце Бронза; Боја КОД 4У3; Одговара изберете: 2014-ТОЈОТА ТУНДРА

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Елита LX Тоно Покритие; Зајдисонце Бронза; Боја КОД 4 U3; Тоно Покритие Елита LX Тоно Покритие Елита LX Тоно Покритие; Зајдисонце Бронза; Боја Код 4 U3; КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен; ABS; Композитни Изградба. Прилагодено Дизајниран За Прецизно Вклопување. Премиум Тепих Наредени Долната Страна. Целосна Периметарска Заптивка. Отстранлива ЛЕД Светлина. Лесно Се Отстранува Со Помош На Хардвер За Брзо Ослободување. Прикриен Ад, лоциран Во Роџерсвил Мисури, е производител на капаци за кревети ЗА композитни камиони АБС и додатоци за камиони. Во бизнисот од 2000 година, Тајната стана снабдувач број 1 на капаци за кревети со тврди камиони во САД. Прикриена користи најсовремени процеси на алатки и производство за да изгради прецизно вклопување, ултра издржливи и исклучително силни производи. Сите тајни производи се гордо вградени токму овде во Америка. Згора на значајноста На Тајната, ние сме дел од поголема група наречена ОВА. Ова е составено од Додатоци За Камиони Екстанг, Прикриени, Трукседо, Кревет и Предност. Заедно ја сочинуваме најголемата група од ваков вид во Сегментот На Додатоци За Камиони. Одговара Изберете : 2014-2017 ТОЈОТА ТУНДРА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата