.

.

Без граници на карирана шахта на помладиот

Без граници на карирана шахта на помладиот

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Без граници, јуниорите карирани шари е апсолутен главен плакарот за студените денови на паѓање. Изработена во тешка ткаена фланел со преголеми копчиња за вклопување и големи изјави, тоа е совршено парче за положување за забавни обични излегувања. Спарете го со симпатичен пар патики или чизми за да одите на училиште, надвор со пријателите или на брза есенска прошетка. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Преголема. Тежина : средна тежина. Должина : хитови под колкот. Јака : шири јака. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави со манжетни. Ockебови : 2 џебови за размавта на градите држат најважни работи. Карактеристики : Тешка ткаена фланел; Кошула полите. Јуниори карирани шари од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата