.

.

Пумпа За Моторно Масло За мелење П Н: М Одговара изберете: 1989-МАЗДА Б2600, 1989 - МАЗДА МПВ

Пумпа За Моторно Масло За мелење П Н: М Одговара изберете: 1989-МАЗДА Б2600, 1989 - МАЗДА МПВ

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Пумпа За Моторно Масло За мелење П/Н : Пумпите за масло за мелење М298 обезбедуваат сигурни перформанси секој пат во секоја апликација. Секоја пумпа за масло За мелење е дизајнирана и составена според највисоките стандарди за производство од висококвалитетни материјали. Сите пумпи за масло за мелење ја користат најновата технологија во опрема и геротор за да обезбедат највисоко ниво на квалитет и перформанси. Брзините се обработуваат за да се затворат толеранциите за да се обезбеди соодветен притисок на моторот и правилно, ефикасно работење на пумпата. Крајните плочи се прецизно заземјување за максимална отпорност на абење. Секоја пумпа за масло за мелење е индивидуално тестирана за притисок и проток под услови дизајнирани да ги дуплираат вистинските услови за работа на моторот. Акции Замена На Нафта Пумпа. Одговара Изберете : 1989-1993 МАЗДА Б2600 4 Цил 2,6 Л 1989-1994 МАЗДА МПВ 4 Цил 2,6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата