.

.

Д -р Сеус знак за фиберборд со средна густина

Д -р Сеус знак за фиберборд со средна густина

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете одличен Божиќен празник на вашите украси со знакот за висина на д -р Сеус на Гринч Мини wallид. Овие убаво дизајнирани и светло обоени знаци можат да висат од кој било wallид или врата или на дрвото. Гринч е еден од најомилените ликови на Божиќ и овие парчиња се секако нешто што секој колекционер би сакал да го има. Добијте го вашиот дом во празничен празничен дух. Д -р Сеус Гринч Мини виси wallид знак. Плакета на Гринч мини wallид. официјално лиценциран. Совршен за украсување на одмор. Може да виси на wallидот или дрвото. Колекционерски.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата