.

.

Лесни улични пумпи за пукање

Лесни улични пумпи за пукање

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено за секоја сезона, Faye by Easy Street има скромна пета за маче и тесна пети, дама силуета. Прилагодливата лента за прицврстување на Slingback осигурува безбедно прилагодено вклопување. Раскошно поставената влошка и лесна надворешна плоча се одлична комбинација што внесува тотална удобност. Подготвена влошка. Маче потпетица. 0.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата