.

.

Студиото Wynwood 'Shopping and Flowers' Mase and Glam Wall Art Canvas Print - Пинк, бело, 30 30

Студиото Wynwood 'Shopping and Flowers' Mase and Glam Wall Art Canvas Print - Пинк, бело, 30 30

DEN 457.44

Количината на стоката
Това е достапна

Шопинг и цвеќиња, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова печатење на ликовно платно од Wynwood Studio е совршен завршен допир на вашата домашна декора. Карактеристики : Ова уметничко дело има дизајн на квадратни ориентации со тема на книги за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржлива рамка за дрво, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина Wynwood Studio 'Shopping and Flowers' Mase and Glam Wall Art Canvas Print - розова, бела, 30 "x 30".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата