.

.

Кикирики за машка куќи и банда за Ноќта на вештерките, графички мачки, 2-пакувања

Кикирики за машка куќи и банда за Ноќта на вештерките, графички мачки, 2-пакувања

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа се одличните маички за Ноќта на вештерките во кои се појавува Чарли Браун! Класичен екипаж и кратки ракави ги истакнуваат овие машки кикирики за Ноќта на вештерките со забавни, шарени отпечатоци од бандата од кикирики и спиење. Совршено за плашливата сезона или пошироко, можете лесно да ги спарите овие удобни памучни маици со омилените фармерки, џогери и шорцеви. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Контрастно графичко печатење од предната страна. © Кикирики ширум светот ДОО, сите права се задржани. Машки кикирики маици за Ноќта на вештерките.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата