.

.

Пепа свиња дете девојче худи со 3Д еа

Пепа свиња дете девојче худи со 3Д еа

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пепа Пиг е анимирана телевизиска серија. Се прикажува на Никелодеон. Приказните ги следат Пепа и нејзиното семејство и пријатели додека одат на нивните дневни активности. Оваа лесна, но издржлива качулка има одлична графика на главниот лик од предниот дел, сјајните нагласувања и ушите и косата на аспираторот . Направено од мек 60% памук / 40% мешавина од полиестерска ткаенина за крајна удобност за малиот !! Пепа свиња дете девојче худи со 3Д еа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата