.

.

Ротосв Жени Пумпи Нелизгачки Работни Чевли Лизгање На Пумпа Женски Чевли Со Потпетици Дами Лесен Комфор Средни Потпетици беж 5

Ротосв Жени Пумпи Нелизгачки Работни Чевли Лизгање На Пумпа Женски Чевли Со Потпетици Дами Лесен Комфор Средни Потпетици беж

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами Стил : Пумпи Чевли, Пумпи За Облекување, Чевли За Облекување, Работни Чевли, Буци Потпетици Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Беж, Црвена(Опционално)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 8, САД 8.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме) Горен Материјал : Пуутсол Материјал : Синтетички Тип На Челик : прицврстување на парчиња : Лизгање На Типот На Прстите : Висина На Шилестата Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Канцеларија, На Отворено, Одмор, Забава, Датум, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Соодветна Висина : едноставните пумпи за жени имаат густа средна пета, можат совршено да ја покажат својата секси и фигура со направи да изгледате повисоки без уморни.2. Удобни и Издржливи : Нашите пумпи со потпетици со прсти се со постава погодна за кожата,кои обезбедуваат целодневно удобно одење. Покрај тоа, издржливиот синтетички ѓон обезбедува безбедно одење и нелизгање.3. Трендовски Дизајн : Дизајниран Со шилест прст, обична шема на бои за дополнителен допир на шик стил. Парот пумпи се најкласичниот дизајн, но никогаш не излегуваат од мода.4. Најдобар Избор : Таков пар женски пумпи со средни потпетици не се само модните задолжителни работи за модерните гардероби, туку и совршен подарок за љубовниците, семејството и пријателите.Содржина на пакетот : 1 Пар Пумпи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) СТИЛ И ДИЗАЈН : ОВИЕ буци пумпи за потпетици изгледаат супер модерно и едноставно со горниот дел од обичната боја. Овој едноставен стил отсекогаш бил популарен, додавајќи гламур на вашата облека. УДОБНОСТ И КВАЛИТЕТ : удобност подножје од пена и раскошна влошка со полнење за смирување и разгалување на нозете. Изграден со СТП и синтетички материјал за да обезбеди исклучителна удобност и детали. СИЛЕН И ИЗДРЖЛИВ : Произведен со висококвалитетни материјали и зашиен со прецизност што овозможува силни и робусни рабови со цврст и еластичен ѓон. НАДВОРЕШЕН ЃОН ОТПОРЕН на ЛИЗГАЊЕ : Изработен со супер мек и отпорен на абење синтетички надворешен ѓон. Не е тежок и удобен, жив и не се лизга. ПРИЛИКИ : овие женски работни чевли имаат удобен горен дел, што го олеснува облекувањето и соблекувањето и нема да се лизне при одење. Одлични мокасини чевли за работа, канцеларија, деловна активност, шопинг, запознавање и така натаму.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата