.

.

Џуди Дами Резервоарот Блузи Без Ракави Моден Елек Ѕвезда Печати Секојдневно Носат Маици Вратоврска Боја Вакт Ѕвезда Л

Џуди Дами Резервоарот Блузи Без Ракави Моден Елек Ѕвезда Печати Секојдневно Носат Маици Вратоврска Боја Вакт Ѕвезда Л

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Цврста Блуза, Обичен V Резервоар За Врат Тип На Шема : Ѕвезда Печатење : Сина, Бела, Мулти-Боја (Опционално)Големина : S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук 35% Полиестерл Должина : Должина На Колковите Деколте : V Должина На Вратот : Сезона Без ракави : Пролет, Летни Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и памук. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма.2. Натпревар : овој врат На Резервоарот Е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки.3. Дизајн : овој летен резервоар е едноставен, со тело за печатење на ѕвезди и течен полите за лабава.4. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Слободно Време Широка Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Летните Врвови За Жени Имаат Секси Дизајн На Деколте На Вратот V, Блузи Без Ракави За Жени, Секојдневен Лабав Стил, Течни Блузи За Резервоари, Маици За Нишање, Врвови за Боја За Вратоврска, Слатки Маици за Облека за Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Училиште,канцеларија,забави,клубови и Состаноци.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Резервоар. Натпревар-Тоа Е Дизајн Спојте Совршено Со Вашите Панталони, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата