.

.

wofedyo килими за Дневна соба FuGrandkids Добредојдовте Вратата Тепих Прилагодена Врата Матфронт Врата Надворешен Влез Трем Мат Со Лизгање Полиестер Подни Теписи За бања Р

wofedyo килими за Дневна соба FuGrandkids Добредојдовте Вратата Тепих Прилагодена Врата Матфронт Врата Надворешен Влез Трем

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Fu Grandkids Добредојдовте (Други Толерирани) Тепих За Врата Прилагодена Врата Матфронт Врата Надворешен Влез Трем Мат Со Лизгачки Полиестерски Подни Матфеатури : Забавни Дизајни На Подлоги За Врати : Забавни душеци за подни душеци за добредојде се начин да ги пречекате луѓето во вашиот дом. ГОЛЕМИНА : нашата надворешна подлога на влезната врата има дизајн со низок профил. Овој тенок килим под вратата заглавување при отворање и затворање на вратата. Мерки 23.6" х 15.7 " Интересни вратари се со големина за да одговараат на секој влез.ИДЕАЛНА УПОТРЕБА НА ПЕРНИЦА : Забавни дизајни со сопствени модели кои изгледаат одлично во секоја куќа. Внатрешниот килим на влезот има интересни цитати и монограми, што ја прави оваа перница за украсување области.Идеален за надворешни влезови во дворот, кампување, Р.в., врати од тремот, гаража, градина, перална, бања, дневна соба, влезови во канцеларија или внатрешни спални или кујнски врати.ЛИЗГАЊЕ И ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : стилскиот подлога е густ, мек и удобен, овој подлога има нелизгање за цврсто држење. Овој килим што може да се пере брзо ја апсорбира водата, брзо се суши и може да се користи во машината за перење без пролевање или избледување. Не користете белило.Материјал : Полиестерзиза : како што е прикажано.Боја : Вклучен Повеќебоен Пакет : 1 х Матнотика На Подот : поради разлики помеѓу мониторите или рефлексиите на бојата од осветлување, позадини итн., сликите можеби не ја одразуваат вистинската боја на предметот . Ве молиме дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење Fugrandkids Добредојдовте (Други Толерирани) Тепих За Врата Прилагодена Врата Матфронтна Врата Надворешна Влезна Тремска Подлога Со Лизгачки Полиестерски Подни Карактеристики : Забавни Дизајни На Подлоги За Врати : забавни душеци за добредојде се начин да ги пречекате луѓето во вашиот дом. ГОЛЕМИНА : нашата надворешна подлога на влезната врата има дизајн со низок профил. Овој тенок килим под вратата заглавување при отворање и затворање на вратата. Мерки 23,6 "х 15,7" Интересни чаршафи се со големина за да одговараат на секој влез.ИДЕАЛНА УПОТРЕБА НА ПЕРНИЦА : Забавни дизајни со сопствени модели кои изгледаат одлично во секоја куќа. Внатрешниот килим на влезот има интересни цитати и монограми, што ја прави оваа перница за украсување области.Идеален за надворешни влезови во дворот, кампување, Р.в., врати од тремот, гаража, градина, перална, бања, дневна соба, влезови во канцеларија или внатрешни спални или кујнски врати. ЛИЗГАЊЕ И ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : стилскиот подлога е густ, мек и удобен, овој подлога има нелизгање за цврсто држење. Овој килим што може да се пере брзо ја апсорбира водата, брзо се суши и може да се користи во машината за перење без пролевање или избледување. Не користете белило.Материјал : Полиестерзиза : како што е прикажано.Боја : Вклучен Повеќебоен Пакет : 1 х Матнотика На Подот : поради разлики помеѓу мониторите или рефлексиите на бојата од осветлување, позадини итн., сликите можеби не ја одразуваат вистинската боја на предметот . Ве молиме дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Тоа е совршена декорација . Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата