.

.

Тукстон Концентри Белата Плоча, на 24

Тукстон Концентри Белата Плоча, на 24

DEN 302.08

Количината на стоката
Това е достапна

Измешајте и совпаѓајте, додадете поп боја во вашиот дневен прибор за јадење или курирајте колекција што одговара на сите во вашата омилена боја! Докажано во рестораните, одлично преку строгоста на секојдневната употреба како што се : машини за миење садови од комерцијално одделение, бројлери од саламандер. Дизајниран за тешка употреба; може да оди од замрзнувач во рерна на маса. Складирање за лесно складирање. Лесно за чистење. Микробранова печка, Машина за Миење Садови, Замрзнувач и Безбедна Рерна (до 500°F). БПА-БЕСПЛАТНО, БЕЗ ОЛОВО И НЕТОКСИЧНО. Поминува Сад Фда и КА Реквизит 65 За Изложеност На Олово и Кадмиум. 100% ДОЖИВОТНА БЕЗ ЧИП ГАРАНЦИЈА. ДЕКЛАРАЦИЈА ЗА ТОЧНОСТ НА БОЈАТА : поради поставките на мониторот, бојата на производите НА вашиот екран МОЖЕБИ НЕ е 100% иста со производот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата