.

.

Сунѓерска Када За Масло За Етереа Филтер За Топол Базен Спа Апсорпција На Сунѓери За Апсорпција На Цвеќе Апсорбира

Сунѓерска Када За Масло За Етереа Филтер За Топол Базен Спа Апсорпција На Сунѓери За Апсорпција На Цвеќе Апсорбира

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис. Ќе добиете комплет сунѓери за апсорпција на масло во форма на цвет кои имаат силна адсорпција на маснотии, многу погодни за кујна, употреба на базен, доволно количество за задоволување на вашите секојдневни животни потреби. Широка апликација. Може да апсорбира масло, кал, ' рѓа, ѓубриња, нечистотии итн. Карактеристики. - Боја : Бела. . - Материјал : Сунѓер. . - Големина : Околу 8,20Х8, 20Х3, 00см/3, 22Х3, 22Х1, 18 инчи. . - Изработен од врвен материјал сунѓер, тој е издржлив и безбеден за употреба. - Симпатична сунѓер за апсорпција на масло во форма на цвет, може да ги задоволи вашите потреби. - Карактеристики супер апсорпција, може да се користи постојано за долготрајно време. - Вшмукува масла, ѓубриња и нечистотија од топла када, када, базен и спа вода. - Со добра апсорпција на вода, многу погодна за кујна и базен. 2 х Сунѓери За Апсорпција На Масло. Изработен од врвен материјал сунѓер, тој е издржлив и безбеден за употреба. Симпатична сунѓер за апсорпција на масло во форма на цвет, може да ги задоволи вашите потреби. Карактеристики супер апсорпција, може да се користи постојано за долготрајно време. Вшмукува масла, ѓубриња и нечистотија од топла када, када, базен и спа вода. ​Со добра апсорпција на вода, многу погоден за кујна и базен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата