.

.

Конаир Антистатичка Четка За Лопатка, Боите Може Да Варираат

Конаир Антистатичка Четка За Лопатка, Боите Може Да Варираат

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Конаир Антистатички Лопатка Четка, Бои Може Да Се Разликуваат Стил Име : Лопатка Четка Конаир антистатички лопатка четка е специјално дизајниран за контрола на летаат-далеку коса. флексибилното перниче го масира вашиот скалп и спречува кршење на косата додека се расплетувате и стилизирате. влакната со врвови на топката нема да се заглават или повлечат. ребрестиот мек зафат заострената рачка дава подобра контрола и без лизгање. одлично за четкање или отплеткување на густа коса. користете за секојдневно четкање и стилизирање за сите текстури на косата. Антистатичката технологија помага да се спречи летање на косата,Мек ребрести заострен зафат без лизгање,влакната со врвови на Топката спречуваат замки и влечење,Флексибилното перниче спречува кршење на косата,За исправување и отплеткување на косата Од Сите должини И текстури Антистатичката технологија помага да се спречи летање на косата,Мек ребрести заострен зафат без лизгање,влакната со врвови од Топка спречуваат замки и влечење,Флексибилното перниче спречува кршење на косата,за зацрвстувањето и отплеткување на косата од сите должини И текстури.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата