.

.

Џерард Батлер ПОСТЕР

Џерард Батлер ПОСТЕР

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е сосема нов едностран отпечаток за репродукција на постер Од Жерар Батлер. Големината на хартијата е приближно 27 х 40 Инчи-69см х 102см состојбата на оваа ставка е сосема нова - состојба на нане. Нема дупки или лента и никогаш не била обесена или прикажана. Големината на хартијата можеби не е точна затоа препорачуваме да чекате додека не го добиете постерот за да купите рамка. Оваа квалитетна репродукција прави одличен подарок и е совршена за врамување. Џерард Батлер (27 х 40 Инчи - 69см х 102см ) Постер - Не ДВД. Тип На Постер : Репродукција Печатење. Фото : Боите може да се разликуваат од вистинската ставка во зависност од поставките на вашиот монитор. Сите несовршености што може да ги видите на сликата на предметот, исто така, ќе бидат во постерот. Валани / Преклопени : Валани. Еднострано / Двострано : Сите постери се еднострани, освен ако јасно не наведува дека е двострано. Обработка на нарачки : сите завршени набавки може да траат до 2 до 5 Работни Дена за обработка пред испораката. Спакувани со бродови за нега во цврст армиран материјал за пакување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата