.

.

Океански Мотиви

Океански Мотиви

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

24х24 Платно Ѕид Уметност насловена " Океански Мотиви III". Чувствуваме дека ѕидната уметност е најважниот аспект за изгледот и чувството на секоја просторија. Уметноста ја комплетира просторијата и со само неколку додатоци може да направи куќата да се чувствува како дом. Нашите обвивки од платно додаваат современо и модерно чувство во секоја дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, го именувате. Тие исто така прават прекрасни подароци за семејството или пријателите. Материјал : Уметник-одделение Платно. Сите платна се длабоки 1,25 инчи. Форма : Плоштад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата