.

.

Бостиц Стенли Бостицх Офис Конект? Организатор На Биро, 4-Парче, Бело

Бостиц Стенли Бостицх Офис Конект? Организатор На Биро, 4-Парче, Бело

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Bostitch / Stanley Bostitch Office Connect_ Организатор На Биро, 4-Парче, Бело Со База За Напојување На Организаторот на Бирото, две Послужавници за Складирање и Послужавник За Додатоци, овој издржлив Организатор На Биро, 4-Парче е совршен организатор на работната површина за секоја домашна канцеларија, училница или канцеларија. Наредете и чувајте ги вашите канцелариски или училишни материјали со повеќе прегради, канти и парчиња што ги нуди овој организиран држач. Не само што можете да чувате додатоци кои се движат од клипови за хартија до мали бележници, овој организатор исто така ви овозможува безбедно да го приклучите телефонот, така што никогаш не пропуштате известување додека работите! Bostitch/Стенли Bostitch/Stanley Bostitch Канцеларија Konnect_ Редење Биро Организатор, 4-Парче, Бел Модуларен дизајн овозможува секое парче да се наредени заедно или да се користи поединечно. Вградени USB порти и двоен интегриран телефонски држач за приклучување и полнење на уредот. Вклучува две послужавници за складирање, фиока за додатоци, заден канал и интегриран држач за крајно складирање и организација. Кабел заврши за лесно управување со жици и кабли. Гумените стапала што не се лизгаат ги штитат површините.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата