.

.

Папагали Тока За Нозе, Издржливи Папагали Папагали За Стапала Тока За Стапала, Птичји Папагали За Стапала За Папагали За Миленичиња

Папагали Тока За Нозе, Издржливи Папагали Папагали За Стапала Тока За Стапала, Птичји Папагали За Стапала За Папагали За Миленичиња

DEN 151.84

Количината на стоката
Това е достапна

Функција : 1. Користењето материјал од нерѓосувачки челик, цврст и не е лесен за оштетување, може да се користи долго време.2. Различни големини се погодни за различни видови папагали, погодни за обука на птици или мува на отворено.3. Безбеден и безопасен, непречено безбеден за употреба, не ги оштетува нозете на птицата.4. Мала големина и лесна, лесна за инсталирање и ракување, погодна за употреба.5. Професионално производство, стабилни карактеристики и висока сигурност.Спецификација : Состојба : 100% Бренд Њуитем Тип : Папагали Нога Баклематеријал : Нерѓосувачки Челик Боја : Како Што Покажаа Сликите Количина : 2 парчиња опции : С, М, Л, XL, Двојна Јамка Токи Големина : Прибл. 3,5 См/1,38 Инчи Големина : Прибл. 5см/1.97 Инчи Големина : Прибл. 6см/2.36 Инчи Големина : Прибл. 7,5 см/2,95 инчи Големина На Бравата Со двојна Јамка : Прибл. Листа на пакети од 4 см/1,57 инчи : 2 x Parrots Нога Бравата Безбедна И безопасна, непречено безбедна за употреба, не ги оштетува нозете на птицата. Мала големина и лесна, лесна за инсталирање и ракување, погодна за употреба. Користењето материјал од нерѓосувачки челик, цврст и не е лесен за оштетување, може да се користи долго време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата