.

.

Форуми Кристално Јасен Дел Чаша Капаци, брои

Форуми Кристално Јасен Дел Чаша Капаци, брои

DEN 1210.08

Количината на стоката
Това е достапна

Форуми Кристално Јасен Дел Чаша Капаци минимизирајте го потенцијалот за конфузија на содржината. Предвременото цврсто вклопување помага да се елиминираат протекувањето и излевањето во транзит. Кристално чистите капаци за чаши имаат рамен дизајн кој овозможува лесно издавање и удобност за брзо порибување. Тие се направени за да соберат 1,5 до 2,5 мл порции чаши. Овој пакет од 2400 брои пластични капаци за чаши доаѓаат со погодна големина за да ги задоволат потребите на повеќе корисници. Тие се паметна опција за штандови за концесии, снек барови и разни други апликации. Можете исто така да ги користите за да ја одржувате храната свежа додека чекате да ја послужите. Потрошувачите ценат дека лесно се ставаат и полетуваат, овозможувајќи леснотија на користење од возрасни и деца.Кристално Чисти Капаци За Чаши За шеталишта : Кристално Чисти Капаци За Чаши За Шеталишта, 2400 брои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата