.

.

Време на одмор стоејќи Божиќни каролери, затворен декор

Време на одмор стоејќи Божиќни каролери, затворен декор

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Започнете ги вашите сезонски традиции на декорација со додавање на време на одмор 14 инчи машки божиќни божиќни автомобили во вашиот празничен Божиќн декор. Облечена за сезоната, овој машки каролер доаѓа со шал, исечено од крзно и книга со химна. Овој каролер мери висок 14 инчи и е подготвен да седне меѓу вашите украси за одмор на вашата мантија, влезниот начин, масата или каде и да имате декор за одмор. Време на одмор 2pk Божиќни каролери : Бои : црвена, бела и кафеава. Координирање на бои за кој било декор. Елементи на отворено. Направено од 65% пластика, 35% пластика и 10% други. Исчистете со бришење со мека, влажна крпа. Складирајте безбедно во кутија по завиткување во мека крпа. Модел # : C20211216-WM.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата