.

.

Креиник Средна Метална Плетенка, #16, Yds

Креиник Средна Метална Плетенка, 16, Yds

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Креиник Металните Плетенки нема да треперат и се силни, меки и сјајни. Плетенките имаат тркалезна форма за да понудат текстурирани димензионални ефекти. Тие додаваат сјај, светлина и сјај на вашиот проект! Совршен За мирабилија И Лаванда И Чипка или Раскажан Во Градинарски дизајни! Конецот може да се користи и за капчиња, везови (рака или машина), игла за удирање, бележење, тетовирање и правење картички. Перење и хемиско чистење. Од Креиник Производствена Компанија, Ад. Средна метална Плетенка креиник, #16, 10м, 11 јд : т. Средната Метална Плетенка Креиник се препорачува за игла (14-18 платно),. т. вкрстен бод( 11-14 аида), вез, капчиња, тетовирање, ткаење, гарнитури,. т. пластично платно (14 брои) и декоративна машина шиење преку каучот. т. 11 двор калем. т.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата