.

.

Спектар Прачка Џеб Прозорец Завеса Панел

Спектар Прачка Џеб Прозорец Завеса Панел

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Панелот За Завеси На Џебниот Прозорец На Спектарот Е весел, обоен дизајн со луминисцентна текстура на земјата. Прекрасната полиестерска ткаенина е лесно филтрирање и без напор, како одење низ лалињата во топол пролетен ден. Одлично за секој прозорец во домот кој има потреба од весел допир на боја. Џебниот Панел со прачки ќе одговара на секоја прачка со дијаметар помал од еден и пол инчи. Секој панел е широк 50 инчи, достапен е во повеќе должини и може да се пере во машина. Сликата покажува два панели, секој панел се продава одделно. Спектар Прачка Џеб Прозорец Завеса Панел : завеса панел ширина : 50". Секој панел се продава одделно. Род џеб 2". Филтрирање на светлината. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата