.

.

ПАРОВИ Машка Мода Удобност Трчање Чевли За Пешачење Надворешни Затворени Атлетски Патики Црна ЦРНА СИВА Големина 10

ПАРОВИ Машка Мода Удобност Трчање Чевли За Пешачење Надворешни Затворени Атлетски Патики Црна ЦРНА СИВА Големина 10

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Лесен надворешен ѓон ЗА влечење ЕВА за флексибилност. 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Гаранција За Враќање И Враќање На Парите. Синтетички ѓон. Плетена мрежа ткаенина горниот за дишење. Дизајн на чипка за лесно влегување. Мека ткаенина поставата за удобност. Амортизирано подножје за удобно опкружување на стапалата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата