.

.

Тркало Раб за 2011-Форд Работ Во Насликани Сребрени Алуминиумски Раб Директно Вклопување

Тркало Раб за 2011-Форд Работ Во Насликани Сребрени Алуминиумски Раб Директно Вклопување

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Пат Подготвени тркала е темелно тестиран за да се обезбеди квалитет, издржливост и цврстина. Ова тркало ги помина сите потребни безбедносни барања и е конструирано да биде директна замена НА ОЕМ. Целиот наш производ Овде На Патот Е целосно компатибилен со вашата фабричка опрема, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на : капаци на тркала, сензори ЗА ТПМС, капачиња, навртки за навртки и гуми. Опслужувајќи над 30.000 клиенти во сите 50 држави, ние се сметаме за еден од давателите на врвни тркала во земјата. Се чувствуваат безбедно кога купување на вашиот производ, продавница Патот Подготвени денес! Детали за производот : Производствен Број : VA42700 TE1 A91 Part Терминологија ID : 7644 Aaia БРЕНД ID : HBCH one Компатибилен - сите наши тркала / бандажи доаѓаат компатибилни со целата oem опрема. One безбедност - ние ги произведуваме сите наши бандажи со дебел дизајн од 2 парчиња за да обезбедиме безбедност и издржливост. Вкупно перформанси-прецизноста на нашето производство, издржливоста на Нашиот Челичен Офсет : 55мм. Големина На Раб : 18х8; Централен Отвор : 64,1 мм. Големина На Гума : 265/65Р18; Завршна Боја : Обоена Во сребро. ЦЕЛОСНО КОМПАТИБИЛЕН со ОПРЕМАТА ОЕМ - сите наши бандажи доаѓаат компатибилни со целата фабричка опрема, вклучувајќи сензори ЗА ТПМС, навртки за навртки, стебла на вентили, капаци на тркала, гуми и зимски гуми. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-Дизајнирана според фабричките спецификации, ова тркало е лесно да се install.To обезбедете точно поставување на тркалата, потврдете ја точната големина на гумата. За ваша референца, подолу вклучивме модел со големина на гума. ОДГОВАРА НА СИТЕ ПОТРЕБИ ЗА ЗАМЕНА НА БАНДАЖОТ-ТРКАЛАТА За замена На Оем Подготвени За Патишта се совршени за замена на едно тркало, целосни размени или потреби за резервни рабови. Дизајниран да се чува погодно во вашиот багажник за времиња кога ќе изгубите раб додека сте на пат. * Забелешка : ова купување не вклучува сензори ЗА ТПМС, навртки за навртки, стебла на вентили или капаци на тркалата. Одговара Изберете : 2011-2014 ФОРД ЕЏ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата