.

.

Медицинска сестра Розова Часовник Во Злато

Медицинска сестра Розова Часовник Во Злато

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Совршен подарок за секоја Медицинска Сестра. Дајте подарок на таа специјална Медицинска Сестра тие ќе покажат пријатели со овој прекрасен Чуден Часовник. Без разлика дали претпочитате злато или сребро, овој часовник со тематика За Медицинска Сестра ќе се координира со вашите омилени Чудни Обетки, Нараквица, Ѓердан или Шарм. Се прицврстува со тока за лесно вклучување и исклучување. Сите големи Чудни Часовници се со дијаметар од 10" во должина, 1,5", доаѓаат со кварцно движење, литиум - јонска батерија, стакло отпорно на гребење, куќиште отпорно на вода, кожен ремен, една година производители гаранција сите во прекрасна кутија за подароци. Чудните Часовници се висококвалитетни, модни изјави кои сигурно ќе бидат тема на секој разговор и омилен подарок за секоја пригода! Стакло отпорно на гребење. Случај отпорен на вода. Литиум Јонска батерија. Јапонски кварц Движење часовник случај дијамант е 1.5". Шарен дизајн на лице за часовници со лесно читливо аналогно бирање. Италијански кожен бенд во неколку комплементарни бои. Вклучена кутија за подароци. Ограничена 1-годишна гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата