.

.

Инктастична Свест За Здравјето На Срцето Возвраќање Со Маица Со Црвена Лента

Инктастична Свест За Здравјето На Срцето Возвраќање Со Маица Со Црвена Лента

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Свесност За Здравјето на срцето Возвраќање Со Маица Со Црвена Лента Инктастична Свест За Здравјето на Срцето Возвраќање Со Црвена Лента Маица За Возрасни Машка Бела ХХЛ. Февруари Е Национален Месец На Срцето!. Прави одличен инспиративен подарок за вашата сакана борба против срцеви заболувања!. Свесност За Здравјето на срцето Борејќи Се Со Маица Со Црвена Лента. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. месец менс возрасни облека облека маици маици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата