.

.

Суга Поп Умре-Исечена Хартија 12 Х12 - Гумбол, Пк 10, Кајзеркрафт

Суга Поп Умре-Исечена Хартија 12 Х12 - Гумбол, Пк 10, Кајзеркрафт

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Суга Поп Умре-Исечена Хартија 12 "Х12" - Гумбол Кајзеркрафт Суга Поп Умре-Исечена Хартија, 12 "х 12", 10-пакет, Гума За Џвакање Топка : овој пакет вклучува десет листови хартија исечени на 12" х 12". Дизајн : Гума За Џвакање Топката. Се увезува 10-пакетот хартија Кајзеркрафт, 12 "х 12".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата