.

.

Метални wallидни корпи - во 16in и 12in 12in - сет од 2

Метални wallидни корпи - во 16in и 12in 12in - сет од 2

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ова пријатно дуо на метални wallидни корпи му дава впечатлива гроздобер куќа на фармата на кој било wallид, без разлика каде живеете. Секој доаѓа со метална рачка што ги прави лесни за монтирање на wallsидовите, покрај рамно дно за приказ на таблети. Тие изгледаат особено рустикално со сушени цвеќиња за да му дадат природен пресврт на нивната индустриска убавина. Сет од 2 корпи - (л) 5.1 "L x 16" W x 16 "H, (S) 5.1" L x 12 "W x 12" H. Вклучено виси хардвер : Д-прстени, клучни дупки или закачалки за пила. Собранието не е потребно. Сува локација - Оваа ставка е оценета за суви локации, што значи дека може да се користи во затворен простор што вообичаено не подлежи на влага. Може да вклучува локација што е предмет на привремена влажна вентилација е соодветна за да се спречи каква било акумулација на влага, како што е бањата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата