.

.

Нулум Modernцели Модерна Племенска Област Килим, 4' 1 6, Сива

Нулум Modernцели Модерна Племенска Област Килим, 4' 1 6, Сива

DEN 864.32

Количината на стоката
Това е достапна

Во нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба меѓусебно да се исклучуваат. Основана со желба да ги прекрши правилата на она што се очекува од тепих во областа, нулум е создаден за да ја пополни празнината помеѓу брилијантен дизајн и достапност. Во нулум се стремиме да направиме одличен дизајн достапен, а нашата нова Колекција На Килими Што Се Перат го прави токму тоа. Овие се убави, печатени килими што се перат во машина доаѓаат во само едно парче, со атрактивни печатени дизајни во неверојатно мек и елегантен куп. Изработени од премиум рециклирани синтетички влакна со одржлив извор, тие се совршени со висококвалитетен, ниско одржувачки, еколошки додаток во вашиот дом. Машина Направена. Произведено Во Турција. Материјал : 100% Полипропилен. Поддршка : Лизга Јута. Поставување : Внатрешни Препорачани Простории : Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија, Домашна Канцеларија, Дувло.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата