.

.

Мини Цртан Филм Калкулатор Пренослив Рачен Калкулатор Со Цифрен Дисплеј Креативни Подароци За Момчиња Девојки Розова Мечка Стил

Мини Цртан Филм Калкулатор Пренослив Рачен Калкулатор Со Цифрен Дисплеј Креативни Подароци За Момчиња Девојки Розова Мечка Стил

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : 1. Копчињата на нашиот симпатичен мини калкулатор се направени од висококвалитетен гумен материјал, кој е удобен за раката и издржлив.2. Дигиталните копчиња се печатат јасно, а пресметката е точна и брза. Тоа е малку експерт за пресметка на работата за учење.3. Мали и слатки, и убави и практични.4. Мал и компактен, лесен за носење. Може да се стави во торба или џеб без да зазема премногу простор.5. Овој симпатичен калкулатор за цртани филмови е добар подарок за момчиња и момчиња на денот на децата, Божиќ, роденден и други специјални празници. Известување : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерење Опис : Материјал : пластика за повеќекратна употреба : како што е прикажано Симпатичен И Практичен Подарок : Симпатичниот Калкулатор е Многу Погоден Како Подарок за Вашите Деца, Семејство или Пријатели. Кога не Можете Да Помислите Какви Подароци Да Подготвите За Божиќ, Овој Интересен и Практичен Калкулатор е Совршен Избор. Верувам Дека Ќе Им Се Допадне Многу.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата