.

.

Фармерки Кутии За Складирање Плакар Организатор Фиока Разделувач Кутии Гаќи Организатор Преклоплива Долна Облека Организатори Кутија За Складирање Облека

Фармерки Кутии За Складирање Плакар Организатор Фиока Разделувач Кутии Гаќи Организатор Преклоплива Долна Облека Организатори

DEN 205.92

Количината на стоката
Това е достапна

Потекло : Континентален Кинески Материјал : Информации За Производот од Ткаенина : боја : сива, црна, бела,беж материјал : неткаен материјал, полиестерска мрежа карактеристики : Чувајте ги вашите предмети со него брзо и уредно, така што вашиот предмет е лесен за наоѓање лесен за преклопување кога не е во употреба за да заштедите простор погоден за плакар, гардероба, с или фиоки, сортирајте ја долната облека, градникот, чорапите, вратоврските, итн Ве Молиме Запомнете : Поради Мерење На Рацете, Големината Може да има 1-3 см utorpls контактирајте не прво непосредно пред Да Оставите повратни информации, ви благодариме За Вашето Разбирање. Брзо и уредно чувајте Ги Вашите Тенки Фармерки, Панталони, Долна Облека, Чорапи, Шалови, Хеланки,Здолништа, Маици итн. Геатли подобрување на искористеноста на просторот на плакарот и одржување на плакари, фиоки и облека уредни и организирани. Покрај тоа, организаторот на визуелната мрежа ви олеснува да ја подигнете облеката и лесно да ја преклопите рамно и да ја оставите кога не се користи, заштедувајќи време и простор. ®Широко Користен Многу погоден За чување Тенки фармерки, панталони, шорцеви, долна облека, чорапи, шалови, хеланки, здолништа, Маици или облека за бебиња други предмети. Постојат повеќе прегради за сортирање и организирање на вашите работи,погодни за складирање во фиоки, маси за облекување, дното на креветот, гардероби итн. Организаторот ви помага да ја вратите контролата врз вашиот плакар, да го одржувате просторот за живеење организиран. ●Висококвалитетен Материјал●Изработен Од најлонска мрежа, преклоплив, перен, издржлив,breathable.It е доволно издржлив за да ја задржи својата форма по употреба, и нема лесно да се распадне.И оваа ткаенина е нежна за вашата облека, утешители. ●Големина На Организаторот●кутијата за складирање има дизајни со големина 3, кои можат да ги задоволат сите ваши потреби за складирање и можат да ги решат повеќето проблеми со складирање на дневна облека. ●Вклучен пакет●Тенки Фармерки Решетки Гардероба Облека Организатори, Добар помошник за складирање и организација, чувајте го вашиот плакар поорганизиран и за да заштедите простор.(Совети : ве Молиме користете ја раката за да го држите дното на чантата Кога го поместувате организаторот на облека за гардероба, не земајте го горниот крај на кутијата директно.).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата