.

.

Создадете Злобна Боја На Воздушна Четка, оз. Шише, Птало Грин

Создадете Злобна Боја На Воздушна Четка, оз. Шише, Птало Грин

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа Злобна Боја На Воздушна Четка е погодна за текстил, автомобилска и тврда површина, платно, хартија, пластика, дрво и многу повеќе. Транспарентната боја има висок пигмент за одлична покриеност надвор од шишето и исто така може да биде премногу намалена во дарежливи количини за да се направат тенки, проѕирни бои совршени за детално, ниско пси воздушно четкање преку мали големини на врвови. Оваа боја е направена со лесен пигмент и смола од надворешен степен е универзално компатибилна со сите видови прајмери, бои и чисти. Креатекс Злите Воздушна Четка Боја, 2 мл. Шише, Птало Грин. Нетоксични. Без мирис. Неограничен рок на траење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата