.

.

Лилгиј 4 јули Панталони За Мажи Летен Секојдневен Моден Ден НА Независноста 3д Печатење Еластичен Струк Прави Панталони Дише Атлетски Риболов Активни Џогери Панта?

Лилгиј 4 јули Панталони За Мажи Летен Секојдневен Моден Ден НА Независноста 3д Печатење Еластичен Струк Прави Панталони Дише

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Мажи Летен Секојдневен Моден Ден На Независноста 3д Печатење Еластични Панталони Со Прав Половинакарактеристики : Материјал : дише, густа ткаенина, мека и удобна, дише и носи. Дизајн : дизајн на затворање На Врвки, еластични лежерни панталони за печатење, извонредна изработка, дизајн на еластично отворање на ногата. Големини : машки еластични панталони за потење на половината достапни ВО S-3 XL, ве Молиме погледнете ја големината. Прилики : Машките панталони се совршени за повеќето прилики во животот, релаксирачки, секојдневно носење, јога, работа, празници, фотографија, училишна облека, без разлика дали ја носите сами или ја давате на пријателите или семејството, тоа е одличен избор. Овој производ е погоден за пролетна и летна облека.Сезона : Пролет/Лето : Менокација : Обичен Материјал : 100% Должина На Полиестерпантите : Тип На Шема Со Целосна Должина : Дебелина На Печатење : Стандардно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Мажи Pants Size Size USUKEUWaist Hip Lengthllarge8123891cm/35.83"121cm/47.64"106cm/41.73"Size : LSize : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 91cm/35.83"Hip : 121cm/47.64"Length : 106cm/41.73" 4 јули панталони За Мажи Летен Секојдневен Моден Ден НА Независноста 3Д Печатење Еластични Панталони Со Прав Половината Што Дишат Атлетски Риболов Активни Џогери панталони. Материјал : Полиестер. Рачно / Машинско перење, закачете суво, не избелувајте. ●Одлична Услуга За Клиенти ● Заштедата На Модата Лилгиј е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство. Доколку имате какви било прашања за Нашите Производи, слободно контактирајте не. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата