.

.

Урбан јас Про Динамичен Хибриден Двоен Возач Во Ушни Музичари Слушалки Со Микрофон Без Кабелски Слушалки За Уши Без Заплеткување За Oppo A92s

Урбан јас Про Динамичен Хибриден Двоен Возач Во Ушни Музичари Слушалки Со Микрофон Без Кабелски Слушалки За Уши Без Заплеткување

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

* Звук Со Висока Резолуција – Слушалката Ни Овозможува Да Ја Слушнеме Суптилноста На Звукот · И Акустичното Прилагодување Прави Со Предноста На Дд и Ба За Да Се Постигне Избалансиран, Чист И Детален Квалитет на Звукот. · Привлечен Изглед-Прецизната Изработка Во Комбинација со Светлите Бои На Смолата Го Прават Целокупниот Изглед на Накитот. Тоа Не Е Само Пар Слушалки За Уши, Туку И Уметничко Дело. · Патент Во Очекување На Динамичен Двигател-Четирислојниот Гласовен Калем Носи Посилен Возач, Ниската Фреквенција Е Моќна, Ширината На Звучната Фаза Е Продолжена, А Искуството За Слушање Е Движење На Душата. · Подобрена Врска-Дизајнот За Заштита На Жлебот Ги Штити Игличките На Слушалките Од Изобличување И Го Продолжува Животниот Век. · Аудиофилен Кабел - Оваа Издржлива Жица Го Прави Звукот Непречено И Без Загуби. Кабелот Одговара на Бојата на Мониторот За Уво, Висококвалитетниот Кабел Одговара на Целокупниот Квалитет на Слушалките За Уво. Опис : Тип На Слушалки : стил На Носење Слушалки за во уво : на слушалките за уво аудио извор : универзален дијаметар на Приклучокот : 3,5 Мм Тип На Приклучок : Вградени жични слушалки со вграден микрофон : да принцип На Звук : опсег на одговор на фреквенцијата на подвижна калем : 20-20000 (Hz) 16 (X) Импеданса : Чувствителност : 112 (d B) стапка на Изобличување : Помалку Од 1% Должина На Проводникот : 3,6 стапки (1,2 М) Дијаметар На Звучникот : 11,6 мм совети за уши материјал : силика гел кабел за слушалки материјал за затворање : тпе апликација : Слушалки за мобилни Телефони, спецификации За Музички слушалки : употребата на висококвалитетен кабел Помага да се создаде таков чист и Избалансиран звучен ефект со слушалките ix2. Кул дизајнот ги прави вашите слушалки да се издвојуваат од толпата. Петелките на Единицата Со Голема Моќност се надградени за големо подобрување на квалитетот На звукот Практично слепо притискање на едно копче. * Звук Со Висока Резолуција – Слушалката Ни Овозможува Да Ја Слушнеме Суптилноста На Звукот · И Акустичното Прилагодување Прави Со Предноста На Дд И Ба За Да Се Постигне Избалансиран, Чист И Детален Квалитет На Звукот. · Привлечен Изглед-Прецизната Изработка Во Комбинација Со Светлите Бои На Смолата Го Прават Целокупниот Изглед На Накитот. Тоа Не Е Само Пар Слушалки За Уши, Туку И Уметничко Дело. · Патент Во Очекување На Динамичен Двигател-Четирислојниот Гласовен Калем Носи Посилен Возач, Ниската Фреквенција Е Моќна, Ширината На Звучната Фаза Е Продолжена, А Искуството За Слушање Е Движење На Душата. · Подобрена Врска-Дизајнот За Заштита На Жлебот Ги Штити Игличките На Слушалките Од Изобличување И Го Продолжува Животниот Век. · Аудиофилен Кабел - Оваа Издржлива Жица Го Прави Звукот Непречено И Без Загуби. Кабелот Одговара На Бојата На Мониторот За Уво, Висококвалитетниот Кабел Одговара На Целокупниот Квалитет На Слушалките За Уво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата