.

.

Вистински Дики Машка Волна Термички Челик Пети Екипаж Чорапи, 4-Пакет

Вистински Дики Машка Волна Термички Челик Пети Екипаж Чорапи, 4-Пакет

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вистински Дики Нова Вредност 4-Пк Машки Волнени Термички Челични чорапи за Прсти се дизајнирани да ги одржуваат стапалата безбедни, топли и суви и да обезбедат дополнително засилување во капачето за подигање. Со супериорна удобност, овие чорапи се одличен додаток на вашата работна гардероба за носење. Волна машки екипаж чорапи. Челична заштита На Прстите и издржливост. Супериорна топлина и удобност. Ги одржува нозете суви. Дополнително засилување во капачето за подигање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата