.

.

Екстремни Ма 5001.5772. Тешки Цврсти Гумени Тркала Со Рачка-Вредност 2-Пакет

Екстремни Ма 5001.5772. Тешки Цврсти Гумени Тркала Со Рачка-Вредност 2-Пакет

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Тешкото Цврсто Гумено Тркало од Екстремен Макс нуди супериорен стисок на речиси секоја површина во која било клима. Опремен со обликувана рачка, приклучокот е лесно маневрирачки и лесен, но издржлив за да се справи со каква било операција за која можеби ќе ви треба. Секој удар има две уникатни површини за држење за да ви овозможи да го прилагодите вашето вклопување на гумите и површината на земјата. Заглавете го вашето возило или приколка со доверба знаејќи Дека Екстремниот Макс На Тркалото е на висина на задачата. Вкупни Димензии : 6 "Висина х 4" Ширина х 8-3/4 " Длабочина. Цврстата гумена конструкција отпорна на масло е доволно издржлива за секоја задача. Се одликува со обликувана рачка за лесно маневрирање. Две уникатни површини за држење за да ја прилагодите вашата употреба. Широката основа и цврстата конструкција обезбедуваат максимална стабилност и цврстина. Вкупни Димензии( по Удар) : 6 "Висина х 4" Ширина х 8-3/4 " Длабочина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата