.

.

Реми 13 16 диа. Залив Прозорец Двојна Завеса Прачка 20 -36

Реми 13 16 диа. Залив Прозорец Двојна Завеса Прачка 20 -36

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете суптилен и стилски допир во третманот на прозорецот на заливот со 13/16" дијаметар залив прозорец двојно завеса прачка во собата. Изработени од висококвалитетни челични прачки и финиши од смола. Вклучува две централни прачки по 38-72 инчи; четири странични прачки по 20-36 инчи; 6 загради; 2 завршни работи. Проекција : предна прачка до ѕид 6.375"; задна прачка до ѕид 3.75". Завршно мерење : 3" W x 2.25" H x 2.25 " D. Дијаметар На Прачка : 13/16 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата