.

.

Модерни Шарени Геометриски Перница Дрво Декоративна Геометрија Фрли Перница За Софа Седиште Стол Автомобил Перници Индивидуализира

Модерни Шарени Геометриски Перница Дрво Декоративна Геометрија Фрли Перница За Софа Седиште Стол Автомобил Перници Индивидуализира

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

ПЕРНИЧИЊАТА ЗА ТОПФИНЕЛ се дизајнирани да одговараат на мебелот во вашиот дом, се разбира, и да одговараат и на вашиот живот, носејќи нова мекост на мебелот што веќе го поседувате. Лесно за чистење и прилично издржливо, ова се перници што ќе сакате да ги донесете во затворени простории-и тоа е во ред со нас. Нашите навлаки за перници се направени малку помали од наведената големина на перницата. Ова осигурува дека ќе добиете цврсто вклопување. ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ Измијте со ладна вода и благ детергент. Само Сув Воздух-Не Сушете Чист •цената е само за куќиште за перница/капак за перница • Вметнете не се вклучени •памучна Ткаенина • за внатрешна/надворешна употреба • Отпорен На Временски Услови • Отпорност на Бледнее • затворање На Патент за големопродажба, ние ќе понудиме попуст или бесплатна експресна испорака, колку повеќе нарачувате, толку поголем попуст ќе добиете.За испорака на капка, можеме директно да ја испратиме стоката до вашите клиенти и нема да оставиме информации за нас доколку сакате.Испорака : 1.Превозот ќе се организира откако плаќањето ќе стигне до нас, во рок од и-7 дена.2.Ние треба сигурен превозот компанија за нашите клиенти како " China Post", " e Packet", " ЕМС", " UPS"."ДХЛ"."Федекс".3.Ако ви треба променете ја услугата за испорака, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги исполниме вашите барања боја : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на завесата може да биде малку поинаква од бојата прикажана на фотографијата. Модерни Шарени Геометриски Перница Дрво Декоративна Геометрија Фрли Перница За Софа Седиште Стол Автомобил Перници 18х18 Индивидуализира.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата