.

.

Кампусот Слики ГА975В-во. Грузија Јужна Научник Диплома Рамка - Сатен Махагони

Кампусот Слики ГА975В-во. Грузија Јужна Научник Диплома Рамка - Сатен Махагони

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сликите на кампусот одамна се водечки ресурс за уметнички рендери на препознатливи знаменитости на колеџот и универзитетскиот кампус. Нашиот избор на стоки се прошири за да понуди домашни, облека, авто и канцелариски додатоци. Ние внимателно ги избираме нашите предмети имајќи ги предвид . . Дојдовниот бруцош во Дјук, сопруга на алумни Од Пен Стејт или дипломиран постар Во Беркли. Без оглед на приликата, потсетувањето на тие четири или повеќе важни години е секогаш совршен подарок! Нашиот избор порасна, но нашата цел е иста . . да им служиме на нашите клиенти. Ве молиме известете ни дали во секој случај можеме подобро да ви служиме. Кампусот Слики Литографија и диплома отворање Во Сатенска Рамка Од Махагони, двојно сплетено. Се што ви треба за да го вметнете вашиот документ и да ја закачите рамката е вклучена. Карактеристики оваа рамка одговара на диплома од 15w x 12h официјално лиценциран колегиум производ прави одличен подарок за сите сегашни дипломирани студенти и алумниспецификации завршете : Сатен Махагоним : Џорџија Јужна Иглслига : NCAASize : 15 x 12 инчи.Тежина : 11 фунти-SKU : CMPS4664 Грузија Јужна 12 "x 15" Научник Диплома Рамка : Официјално лиценциран Колегиум производ. Прави одличен подарок за сите сегашни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата