.

.

Машки мажи од 10,5 Перформанси со шорцеви со UPF 30

Машки мажи од 10,5 Перформанси со шорцеви со UPF 30

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Кул стил и неверојатна удобност во карго -шорцевите за изведба на Georgeорџ. Изработени со допир на истегнување, овие шорцеви ве гледаат и се чувствувате добро. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 32. приближно. Inseam : 10.5 ". јамки на ременот. Затворање на копчето со поштенски мува. 4% спандекс; Pocket Bag : 100% полиестер. Машината што се мие. Увезено. Перформанси карго шорцеви со UPF 30 за мажи од Georgeорџ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата